محل تبلیغات شما
جدا از فیض بردن هر ساله از قیافه هم و جدا از اینکه هوزم همکلاسییم و جدا حتی ازینکه هنوزم تو یه ردیف و پشت سرهم میشینیم اتفاقاتی هم افتاده 

مخ جان برای اثبات مخ خود به
المپیاد ریاضی پیوست و خود را از کلاس و افتخار 5مین سال باهم بودن جدا کرد

من و کچل و کاری هم به
سیمبول پیوستیم و کلی چایی خوردیم و حتی ظرف های کپکی رو تو توالت مد شستیم

زبی هر روز زبی تر از دیروز کم مونده
امازونو اپلود کنه رو خودش زنگ تفریح ها نسخه ترایال تحویل ما بده

اسلیت
خسته تر از هر سال

به حدی از کمال رسیدیم که 7 شب التماس ننمون میکنیم جون من بیا منو ببر خونه و میگ برا اینک تنبیه شی خودت پاشو با اتوبوس بیا و میگی تاریکه مامان من میترسم و میگ جهنم خرس گنده حالا میخای رنگ خال های یکی در میون جورابتو انتخاب کنی میگ تو هنوز به حدی نرسیدی که تنها تصمیم بگیری واس خودت و خب البته این نیز بگذرد

کچل یه لقب جدید پیدا کرده مید این وطننن تحت عنوان
ک-خ حالا بماندها که مخفف چیه

اینجا خاک گرفته خاطره هامون هم بد نیس چند وقت یبار یاد اوریشون

هوی زبی من میخام یه چی پاک کنم چرا دسترسیشو بعد 5 سال هنوز بم ندادی قول میدم پستای کاری رو پاک نکنم

خداییش بیاید دانشگاه باهم نباشیم زشته یکم 

خوبه که هنوز اندک جنم فرزانگانی که بتونه علاوه بر
مدارس منطقه 1و2و3 و داشگاه شهید بهشتی مدرسه فرزانگان یکم تعطیل کنه با شعاره قالیچه سلیمون مارو خونمون برسون که جدایی ازینکه تهش کل دومایی که موندن 6 نفر بودن که 3 نفرش منو اسلیت و کاری بودیم 3 تای دیگ از کلاس ما بودن

دم طالبی گرم سپاسگزار پدر طالبی که باعث شد معلم بشه بعد بیاد دوسال معلم ما بشه و فیزیک خوش حالی رو داشته باشیم انشالله حالا حالا ها اون دوتا ماژیک دستت بمونه

حسینی کجایی ما به سادگی و زندگی خجسته عادت نداریم بیا مشق ریاضیامونو ببین

کاظمی لامصب منقرض نمیشه بود هس خواهد بود

دلمان تنگ شیروونی های سبز راهنماییس چه کنیم که شیروونی های اینجا زرد رنگن البته که ما شیروونی های اینجارم فتح کردیم و رویشان حتی عکس گرفتیم (
دوستان نکنین شما لق بود ممکنه بیفتین بمیرین)

بسی خسته ایم دلمان از آن تعطیلی هایی میخاهد که وسط هفته را به تهش وصل میکنن تا بسی بخوابیم 

فرزانگانی پلیزز فرزانگانی بمان حتی با وجود فرزانگانی نماها و مدیر های رنگارنگ و دبیرستان تمام شده یا حتی کنکوری که به خاطر عربی پشت آن ماندی حتی با وجود اینکه عام حرفت رو نمیفهمن خواهش میکنم زیر بار زور نرو 

حتی به سه رخ بالا متمایل به راست پیتزا نمیخوره ازین حرفا بزنه ولی خب شاید به مدل چتری موهام بیاد خلاصه که زبی ببین من فقط زندم بیا منه مدیر کن

یه نکته دیگ در پرانتز((((دهن خانوم میم که حتی معاون ما نیس و حتی به پیشی هم رحم نمیکنه برگشته میگه پیشییی بررووووو :||||||||))))

بازگشت به راهنمایی

اگ کسی زندس اعلام وجود کنه!

شیروونی های کمی تا قسمتی سبز

های ,هم ,رو ,بیا ,جدا ,حالا ,شیروونی های ,و میگ ,تر از ,و کاری ,حتی با

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Elizabeth's life مشاوران ناحیه یک آموزش و پرورش شهرستان همدان کلاسور فدایی ولایت جوادعجم نجفی شاهرود سیتی بانک تور لحظه آخری پریا طراحی سایت و سئو سایت minorthlesssim Xavier's style دایس - درج آگهی اینترنتی