محل تبلیغات شما
خوشـ حالمـ کهـ اینـ مسـئله دارهـ تمومـ میشه
امیدوارمـ دیگهـ با همچینـ مسائلی رو بهـ رو نشمـ
و ، از یه موضوعی ناراحتمـ کهـ متاسفانهـ نمی تونمـ مطرحش کنمـ،خطر ناکــــ استـــ بسی.
یه توصیه به اولا:
من فک می کنم هر چقدرم این مسائل رو به سنتون ربط بدیم بازم نمی شه کاملا تبرعتون کنیم،چیزی که واضحه اینه که بیشترین کسی که صدمه می بینه خودتون هستین.
نمی گم فقط شما ها مقصرین،نه،سوما هم مقصر هستن اما یه زره حداقل یا با روحیاتتون کنار بیاین یا باهاشون مقابله کنین!این مسئله اگه چیز معقولی بود نه این درگیری توی وب پیش می اومد نه بقیه(خودتون می دونین کیا رو می گم) بهتون چیزی می گفتن.
من فک نمی کنم حتی خودتونم ته دلتون از این ماجرا راضی باشین
در نهایت این که تا خودتون نخواین هیچی عوض نمی شه و به خودتون کمک کنین یا از کسی کمک بخواین!مهم اینه که بخواین از این ماجرا ها خلاص شین
و این که ترجیحا دوستاتونو لو ندید چون از این وضعیت بدتر میشه،اگه نگرانشونین راه های خیلی بهتری برای کمک بهشون هس
چیزی که از درون خودم مطمئنم اینه که نمی خوام شما ها در گیر ماجرا هایی بشین که خیلی از دوستان هم پایه ما داشتنچون یه دوره ای واقعا بهتون صدمه می زنه
و این که دوستی اول و سومو هیچکس بد نمی دونه و اگه واقعا یه دوستیه مهم نیس که بقیه چه حرفی می زنن
و خودتونو گول نزنین اطمینان حاصل کنین که این فقط یه دوستیه!!
همین!

بازگشت به راهنمایی

اگ کسی زندس اعلام وجود کنه!

شیروونی های کمی تا قسمتی سبز

نمی ,یه ,خودتون ,رو ,ها ,کنین ,اینه که ,این که ,از این ,نمی شه ,یه دوستیه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

swagadapeag fisubgramudd guesixzawar گروه انیمیشن سازی فدك casivati خرید محصولات خاص:قاب گوشی تیشرت اسکارف لوازم جانبیps4 چاقو دستبند و... globarorus گالری عکس مدلهای جدید انواع سوییشرت زنانه مردانه بچگانه مجلسی و ورزشی کاش آسمان آبی بود sisfilmleanru